از تلگرام طلایی خارج شوید
ایرانیان هوشمند هستند. بیش از ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار نفر از تلگرام طلایی خارج شده‌اند.
تمام خوبی تلگرام در این است که از هویت و حریم شخصی شما حفاظت میکند و هیچ کس حتی سرورهای تلگرام به اطلاعات رد و بدل شده در صفحات چت شما دسترسی ندارد.
لذا این پیام رسان برای کاربران ایرانی بسیار کارآمد میباشد. مدتی است که تلگرام دیگری بنام «تلگرام طلایی» در ایران مد شده است. این تلگرام قلابی بطور کامل در دست رژیم ایران میباشد و تمام اطلاعات کاربران این اپلیکیشن در اختیار دولت قرار میگیرد. دلیل روی آوردن برخی کاربران به این تلگرام قلابی، فیلتر شدن تلگرام اصلی در ایران بود. حال آنکه برای استفاده از تلگرام فیلتر شده، راههای بسیاری وجود دارد که در مقالات سایت تکافند و پستهای تلگرام کانال تکافند راه کارهای مناسب ارائه شده‌اند. همچنین برای دریافت هر گونه رهنمود و پاسخ به هر سوال فنی میتوانید به مدیر کانال تلگرام تکافند مراجعه کرد. @Alitech94
اما با استفاده از تلگرام طلایی اطلاعات شما در دسترس دولت خواهد بود و هیچ حریم شخصی در این اپلیکیشن وجود ندارد. اکنون آیا ارزشش را دارد که ما بخاطر فیلتر شدن یک پیام رسان معتبر و امن به یک پیام رسان غیر معتبر و غیر امن روی بیاوریم؟ یا اینکه با بررسی و آموزش راه کارهای مناسب باید اطلاعات شخصی‌مان را حفاظت کنیم؟
معاون وزارت ارتباطات حمید فتاحی ادعا کرد تا پایان آذر‌ماه پیامرسان‌های هاتگرام و تلگرام طلایی از تلگرام جدا میشوند، در میان پیام‌رسان‌های داخلی قرار میگیرند و در صورت عدم دریافت مجوز‌های لازم غیر قانونی میشوند.
مستقل شدن تلگرام طلایی و هاتگرام از تلگرام اصلی به معنی احراز هویت تمامی کاربران این دو پیام‌رسان برای حکومت و دسترسی به محتوای تمامی پیام‌های آنان میباشد.
تلگرام طلایی، هاتگرام و تمامی اپلیکیشن‌های بومی وسیله‌ای در دست حکومت میباشند که با استفاده از آن‌ها حریم خصوصی را نقض میکند و اقدام به جاسوسی کاربران میکند.
طی یک هفته گذشته بیش از ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار نفر از تلگرام طلایی خارج شده‌اند.
از جاسوس‌ افزارِ تلگرام طلایی و هاتگرام و تمامی پیامرسان‌های بومی خارج شوید. تنها از تلگرام اصلی یا تلگرام ایکس با استفاده از فیلترشکن‌های امن و پراکسی‌ استفاده کنید.اکنون راه کار تکافند:

جهت حفاظت از پراکسی‌های ارائه شده توسط تیم تکافند و تاخیر در فیلترشدن آنها، از این پس پراکسی‌ها توسط بات (bot) پراکسی تکافند در اختیار کاربران قرار میگیرد.

جهت اتصال به پراکسی‌ها:

۱. روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

۲. دگمه استارت را در بات (bot) بزنید.

۳. کاراکتر‌هایی که در تصویر (captcha) میبینید را وارد کنید.

۴. روی دگمه اتصال کلیک کنید و از پراکسی استفاده کنید.

لیست پراکسی‌ها:

۱. برای اتصال به پراکسی اول اینجا کلیک کنید.

۲. برای اتصال به پراکسی دوم اینجا کلیک کنید.

۳. برای اتصال به پراکسی سوم اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید